Спеціалізована підйомна система для забезпечення доступності людей з обмеженими можливостями.
Цей тип підйомника зазвичай встановлюється у комерційних будівлях, громадських місцях та житлових будинках, щоб допомогти людям з проблемами мобільності потрапити на різні рівні будівлі або обійти перешкоди. Підйомник платформного типу працює шляхом переміщення платформи або крісла вгору та вниз між поверхами, забезпечуючи безпечне й надійне рішення. Ці підйомники часто оснащені автоматичними гальмами та спроектовані відповідно до місцевих будівельних норм і стандартів доступності.
Доступні у різних розмірах — від компактних моделей для невеликих приміщень до більших підйомників для візка й супроводжуючої особи.
Ще одна перевага платформних підйомників — простота використання. Зазвичай вони оснащені простим керуванням, що дозволяє безпечно користуватися підйомником; для додаткової зручності вони часто постачаються з пультом дистанційного керування.
Галерея продукту
Розміри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Застосування | Прямі та поворотні сходи / внутрішні та зовнішні |
| Тип приводу | Трансмісійно-тросова система |
| Вантажопідйомність | 225–300 кг |
| Швидкість руху | 0,07 / 0,13 м/с |
| Розмір платформи | 850×1050 мм / (нестандартний розмір) |
| Рейкова система | Спеціальна система ковзання |
| Допустимий ухил | 45 градусів |
| Кнопка виклику | Пульт дистанційного керування / настінне кріплення |
| Точки зарядки | Автоматична зарядка на станціях |
| Система безпеки | Важелі безпеки — контактні вимикачі, які запобігають стисканню й ударам |
| Вимоги до основного живлення | 230 В AC, 50 Гц, одна фаза |