Не потребує шахти — легка та безпроблемна установка у будь-якій зоні.
Має широкий спектр застосування. Система приводу може бути гідравлічною або базуватися на технології нескінченного вала. Можна безпечно використовувати у приміщенні та на відкритому повітрі. Не потребує приямка — легко встановлюється в будь-якій зоні без суттєвих конструктивних змін. Такі платформи зазвичай використовують на об’єктах до 4 зупинок, завдяки чому багатоповерхові споруди перестають бути перешкодою.
Сфери застосування: школи, храми, поліцейські відділки, реабілітаційні центри, державні установи, готелі, медичні заклади, освітні центри.
Модель KP 901 виробляється відповідно до стандартів директиви 2006/42/ЄС та постачається на ринок із маркуванням CE. Безпека користувачів та навколишнього середовища підтримується на найвищому рівні.
Галерея продукту
Технічні характеристики
Загальні характеристики
Розміри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип приводу (передачі) | Гідравлічний / гвинт-гайка |
| Вантажопідйомність: | 315 кг / 400 кг |
| Висота підйому | до 15 м |
| Швидкість руху | 0,15 м/с |
| Внутрішні габарити платформи | 1100×1400 мм / (індивідуальні розміри) |
| Зовнішні габарити платформи | 1600×1600 мм / (індивідуальні розміри) |
| Приямок | 120 мм – 150 мм – 250 мм |
| Двері | Повністю автоматичні |
| Аварійно-рятувальна система | ДБЖ – ручна |
| Система оголошення | 3 мови: турецька, англійська, арабська |
| Інтерком-система | Є |
| Електроживлення (напруга / частота) | 220 В AC – 50 Гц – однофазне / 380 В AC – 50 Гц – трифазне |
Варіанти кольору
Варіанти кольору профілю
Варіанти кольору скла
Властивості профілю
- Фарба RAL
Характеристики дверей
- Кругла автоматична дверь
- Телескопічні двері
- Ручні двері