Super High Vertical Quintuple Car Stacker for Parking
Hydro-Park 3320 — гігант для стакування 5 седанів на площі одного, підходить для довготривалого зберігання та демонстрації авто в автосалонах. Міцна 4-стойкова конструкція повністю самостійна — не потребує кріплення до стін. Ручна система розблокування знижує кількість збоїв та продовжує термін служби. Кілька пристроїв безпеки забезпечують безпеку користувачів та авто.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 3320 |
| Вантажопідйомність | 2000 кг на місце |
| Доступна висота авто | 1600mm |
| Корисна ширина платформи | 1-й — 2570 мм, 2-й — 2100 мм, 3-й — 2072 мм, 4-й — 2044 мм, 5-й — 2016 мм |
| Доступна напруга живлення | 220V-480V, 1/3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Механічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Ручний |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту