Space-Efficient Two Level Multi-platform Parking Lift
Чи можуть паркувальні підйомники рухатися вертикально й горизонтально водночас? Відповідь — Hydro-Park 4127, двохрівневий мультиплатформний підйомник на 4 або до 6 місць. Значно ефективніший за кілька окремих підйомників завдяки відсутності стійок між платформами. Кожна платформа незалежна — процес паркування максимально зручний. Велика вантажопідйомність, висока швидкість та безпека забезпечуються комерційним блоком живлення, міцним гідроциліндром та сталевими тросами.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 4127 |
| Вантажопідйомність | 2500 кг / 5500 lbs |
| Висота підйому | 2100mm |
| Корисна ширина платформи | 2200mm |
| Доступна напруга живлення | 100V-480V, 1/3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | IC-картка / ручний ввід |
| Метод керування | PLC |
| Робоча напруга | 24V |
| Швидкість підйому | 8-12m/min |
| Розблокування замка | Електричне авторозблокування |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту