NEW! – Tilting Car Parking System with Pit for 2 Cars
Коли є обмеження висоти стелі, платформи можна нахилити. Starke 2327 забезпечує максимальну економію простору без значної втрати комфорту. Продумана конструкція, надійність та простота експлуатації — рішення для приміщень з браком вільного місця. Велика вантажопідйомність 2700 кг — для великих та важких авто.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Starke 2327 |
| Автомобілів на одиницю | 2 |
| Вантажопідйомність | 2700 кг |
| Глибина приямка | 1750mm |
| Корисна ширина | 2300mm-2500mm |
| Доступна висота авто | 1500-1550mm |
| Насосна станція | 5.5Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 200V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту