NEW! Hydraulic Eco Compact Quad Stacker For Sedans
Hydro-Park 2920 — новорозроблена 4-рівнева версія HP2236 від Mutrade, може використовуватися як 4-рівневий штабелер (еко-версія HP3230). Дизайн заснований на HP2236, обладнання для valet-паркування або зберігання. Платформи рухаються лише вертикально — прихований міцний гідроциліндр зі сталевими тросами.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 2920 |
| Вантажопідйомність | 2000 кг на паркомісце |
| Висота підйому | 1-й поверх 1850 мм, 2-3-й поверхи 1600 мм |
| Висота обладнання | 5752mm |
| Корисна ширина платформи | 2452mm |
| Загальна ширина | 2802mm |
| Загальна довжина | 5700mm |
| Загальна висота пандуса | 190mm |
| Насосна станція | 4.0Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 208V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Динамічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Напівавтоматичне розблокування |
| Швидкість підйому | 55s |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту