NEW! Extra-Wide Heavy Duty Four Post Car Parking Lift
Hydro-Park 2136 — нове доповнення сімейства чотириопорних паркувальних підйомників. Міцна конструкція та розширені доріжки роблять його ідеальним рішенням для будь-яких потреб зберігання автомобілів. Два варіанти висоти паркування — 1800 та 2100 мм. Ширина доріжок на 240+ мм більша за стандарт — ідеально для широких авто та позашляховиків. Оцинковані піддони для збору масла — знімаються для обслуговування піднятого авто та витримують вагу людини, коли опущені.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 2136 |
| Вантажопідйомність | 3600 кг |
| Довжина системи | 4616mm |
| Ширина системи | 2560mm |
| Корисна ширина платформи | 2166mm |
| Висота системи | 2442mm |
| Висота підйому | 2100mm / 1800mm |
| Тип приводу | Гідроциліндр + трос |
| Насосна станція | 2.2Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 100V-480V, 1 or 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Розблокування замка | Електричне авторозблокування |
| Час підйому/спуску | <55s |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту