NEW! Eco Parking Stackers 4 Floors For SUV
Hydro-Park 2925 — остання інновація Mutrade у компактному вертикальному паркуванні. 4 рівні у компактній конструкції, розміщує 4 SUV (до 2500 кг кожен, висотою 2050 мм). Ультракомпактна конструкція потребує меншої висоти стелі, ніж традиційні підйомники — ідеальне рішення для valet-операцій, приватних колекцій та преміум-зберігання.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 2925 |
| Вантажопідйомність | 2500 кг на паркомісце |
| Висота підйому | 1-й та 2-й поверхи 2100 мм |
| Висота обладнання | 7002mm |
| Корисна ширина платформи | 2452mm |
| Загальна ширина | 2802mm |
| Загальна довжина | 6110mm |
| Загальна висота пандуса | 200mm |
| Насосна станція | 4.0Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 220V-480V, single or 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Динамічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Напівавтоматичне розблокування |
| Швидкість підйому | 4000mm/min (no-load) |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту