Independent Spacesaving Puzzle Car Parking System with a Pit
Система напівавтоматичного пазлового паркування — одна з найбільш компактних, розміщує три авто одне над одним. Один рівень у приямку, два — над ним, середній рівень для доступу. Користувач прикладає IC-карту або вводить номер місця на панелі — система вертикально або горизонтально переміщує місця до в’їзного рівня. Захисні ворота — опція від крадіжок та вандалізму.
— Гідравлічний привод
— Вантажопідйомність платформи 2100 або 2700 кг
— Ширина платформи до 2400 мм
— Рекомендовано менше 32 авто в одній системі
— Програмований PLC-контроль
— Керування ID-карткою або кнопками
— Оцинковані платформи
— Потрібен приямок
— Комбінується з окремою BDP-2 системою
— Німецька TÜV / CE сертифікація
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Starke 3127 |
| Рівні | 3 |
| Вантажопідйомність | 2700 кг |
| Доступна довжина авто | 5000mm |
| Доступна ширина авто | 1950mm |
| Доступна висота авто | 1700mm |
| Насосна станція | 5Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 200V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Код та ID-картка |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Замок проти падіння |
| Розблокування замка | Електричне авторозблокування |
| Час підйому/спуску | <55s |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту