Independent Cantilever Parking System with Pit
Наша консольна паркувальна система з приямком — ідеальне рішення для 2 седанів. Коли йдеться про зручність та легкий доступ до паркомісця — система пропонує незалежне паркування. Водночас відсутність опорних стійок з боків зменшує займану площу, забезпечує ширшу платформу та додатковий комфорт при посадці й висадці з авто.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 7220 |
| Автомобілів на одиницю | 2 |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Глибина приямка | 1800mm-2200mm |
| Корисна ширина | 2400mm-2600mm |
| Доступна висота авто | 1700mm |
| Доступна напруга живлення | 200V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту