Hydraulic Pit Lift and Slide Car Parking System
Поєднання концепцій приямка та пазлу — подвоює ємність паркувань з обмеженою висотою стелі. За рахунок меншої кількості платформ на поверсі наземні платформи можуть горизонтально зсуватися, звільняючи вертикальний шлях для платформ у приямку. Усі місця незалежно доступні з поверхні. Різні конфігурації — додавання комірок по боках або BDP-2 система спереду.
— Незалежне паркування
— Гідравлічний привод, швидкий підйом
— 2 рівні — один у приямку
— Вантажопідйомність: 2000 або 2500 кг
— Висота стелі від 2000 мм
— Різні конфігурації: 3–10 комірок (5–19 авто)
— Розмір авто: L5000, H1550–2050 на замовлення
— Кілька електричних пристроїв безпеки
— Потрібен приямок
— Розумне керування ID-карткою або брелоком
— Якісне порошкове покриття
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | BDP-1+1 |
| Рівні | 2 |
| Вантажопідйомність | 2000 кг / 2500 кг |
| Доступний розмір авто | Д 5000 мм / Ш 1550–2050 мм |
| Корисна ширина платформи | 2200mm - 2600mm |
| Глибина приямка | 1800mm |
| Насосна станція | 5Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 200V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Код та ID-картка |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Замок проти падіння |
| Розблокування замка | Електричне авторозблокування |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту