Hydraulic Eco Compact Triple Stacker
Hydro-Park 2525 — новорозроблена 3-рівнева версія HP2236 від Mutrade, може використовуватися як 3-рівневий штабелер (еко-версія HP3130). Дизайн заснований на HP2236, обладнання для valet-паркування або зберігання. Платформи рухаються лише вертикально — прихований гідроциліндр зі сталевими тросами.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 2525 |
| Вантажопідйомність | 1-й поверх без обмежень, 2-й — 2500 кг, 3-й — 2000 кг |
| Висота підйому | 1-й та 2-й поверхи 2100 мм |
| Корисна ширина платформи | 2492mm |
| Насосна станція | 3Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 280V-480V, 1 or 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Динамічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Напівавтоматичне розблокування |
| Час підйому | 68s |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту