Extended 3-level Parking Stacker For 6 Cars
Використайте весь потенціал вашого гаража з розширеним 3-рівневим паркувальним підйомником! Hydro-Park 2725 — подвоєна версія triple stacker, дозволяє стакувати 6 авто в кластері. Розміщує 4 седани на платформах та 2 SUV на підлозі. Замість 8 стійок у двох triple stacker — лише 4, значна економія простору. Продуманий дизайн з низькими пандусами та кількома пристроями безпеки забезпечує комфорт та надійність.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Hydro-Park 2725 |
| Вантажопідйомність | 2000 кг на місце |
| Загальна вага | 4000 кг |
| Корисна висота | 1-й — 1900 мм, 2-й — 1650 мм |
| Висота обладнання | 4414mm |
| Корисна ширина платформи | 4892mm |
| Загальна ширина | 5242mm |
| Загальна довжина | 5530mm |
| Загальна висота пандуса | 235mm |
| Керуюча напруга | 24v |
| Двигун насоса | 5.5Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 208V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Час підйому | <70s |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Замок безпеки | Динамічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Напівавтоматичний |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту