Double platform scissor type underground car lift
Швидке зростання кількості автомобілів викликає нестачу паркувальних місць, що ускладнює рух та погіршує якість життєвого середовища. S-VRC-2 — одна з систем, яка повністю вирішує цю проблему. Вона має подвійне призначення: працює як паркувальний підйомник для розміщення одного автомобіля над іншим або як ліфт для транспортування авто між наземним та підземним рівнями. У складеному стані верхня платформа повністю прихована й може бути вкрита бруківкою, щоб зливатися з ландшафтом.
— Подвійна функція: незалежне паркування або транспортування авто
— Верхню платформу можна декорувати та зробити непомітною
— Опціонально можна підіймати 2 авто одночасно
— Загальна вантажопідйомність: до 6000 кг
— Розмір платформи: до 6000 мм у довжину, 5000 мм у ширину
— Приямок обов’язковий у всіх випадках
— Висока безпека та проста експлуатація
— Напівзібрана конструкція — легкий монтаж
— Якісне порошкове покриття
— Дистанційне керування — опція
— Можливість до 3 платформ
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | S-VRC-2 |
| Кількість платформ | 2, до 3 |
| Вантажопідйомність | 3000 кг на платформу |
| Висота підйому | 2000mm – 6000mm |
| Довжина платформи | 2000mm - 6000mm |
| Ширина платформи | 2,000-3,000mm |
| Матеріал платформи | Рифлений сталевий лист (стандарт) / алюмінієвий (опція) |
| Тип приводу | Гідроциліндри |
| Режим керування | Кнопки (стандарт) / пульт (опція) |
| Насосна станція | 5.5kw or above |
| Електроживлення | 208-480v, 50/60hz, 3 phases |
| Швидкість підйому | 4m/min |
| Покриття | Порошкове покриття |
| Колір | На замовлення |
Галерея продукту