4 Cars Independent Car Park Underground Parking System with Pit
Starke 2227 — подвійна версія Starke 2127, пропонує 4 паркомісця в кожній системі. Максимальна гнучкість доступу: 2 авто на кожній платформі без будь-яких перешкод посередині. Незалежне паркування — жодне авто не потрібно прибирати. Підходить для комерційного та житлового використання. Керування настінним перемикачем.
2 авто в одиничній версії (Starke 2127) та 4 в подвійній (Starke 2227). Вантажопідйомність: 2700 кг. Максимум 1700 мм висоти авто у приямку 1900 мм. Ширина 2300 мм при загальній ширині 2550 мм. Доступні додаткові розміри під проєкт. Конструкція встановлюється у приямок та кріпиться до стін.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Starke 2227 |
| Автомобілів на одиницю | 4 |
| Вантажопідйомність | 2700 кг |
| Доступна довжина авто | 5000mm |
| Доступна ширина авто | 2050mm |
| Доступна висота авто | 1700mm |
| Насосна станція | 5.5Kw / 7.5Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 200V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Динамічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Електричне авторозблокування |
| Час підйому/спуску | <55s |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту