2 Cars Independent Car Park Underground Parking System with Pit
Starke 2127 — новорозроблений паркувальний підйомник з монтажем у приямку: 2 паркомісця одне над одним, одне в приямку та одне на поверхні. Нова конструкція забезпечує в’їзд шириною 2300 мм при загальній ширині системи 2550 мм. Незалежне паркування — жодне авто не потрібно прибирати. Керування настінним ключовим перемикачем.
Starke 2127 — двостойковий паркувальний підйомник Mutrade для монтажу в приямку. Платформи рухаються вгору з приямка або вниз — будь-яке авто можна припаркувати або забрати, не переміщуючи інших. Підходить для комерційного та житлового використання. Доступні варіанти: 2 авто (Starke 2127) та 4 авто (Starke 2227). Вантажопідйомність: 2700 кг. Максимум 1700 мм висоти авто у приямку 1900 мм.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Starke 2127 |
| Автомобілів на одиницю | 2 |
| Вантажопідйомність | 2700 кг |
| Доступна довжина авто | 5000mm |
| Доступна ширина авто | 2050mm |
| Доступна висота авто | 1700mm |
| Насосна станція | 5.5Kw hydraulic pump |
| Доступна напруга живлення | 200V-480V, 3 Phase, 50/60Hz |
| Режим керування | Ключовий перемикач |
| Робоча напруга | 24V |
| Замок безпеки | Динамічний замок проти падіння |
| Розблокування замка | Електричне авторозблокування |
| Час підйому/спуску | <55s |
| Покриття | Порошкове покриття |
Галерея продукту